Bukiety ślubne Kraków page

Bukiety ślubne Kraków - Laura

Bukiet ślubny to jeden z najważniejszych bukietów w życiu Panny Młodej. Jeśli więc przygotowujecie się do tego wyjątkowego dnia i szukacie kwiaciarni, która wykona dla Was najpiękniejszy, dopasowany do osobowości Panny Młodej oraz wpisujący się w motyw przewodni wesela bukiet, poznajcie ofertę Kwiaciarni Laura.

W naszej kwiaciarni znajdującej się w Krakowie gwarantujemy, że kwiaty, z których komponujemy bukiety ślubne są zawsze świeże, a także ułożone z największą pasją oraz zaangażowaniem. Wyróżnia nas nie tylko bogate, 15-letnie doświadczenie, ale też unikalny styl tworzenia kompozycji kwiatowych.

kwiaty ślubne kraków

Wyjątkowy bukiet ślubny - oferta naszej kwiaciarni z Krakowa

Przed Wami klasyczny, romantyczny ślub? Dobrym wyborem na taką okazję będą bukiety złożone z róż czy eustomy. Planujecie ślub i wesele w stylu boho? Zdecydujcie się na przestrzenny i swobodny bukiet skomponowany z sezonowych kwiatów z naturalnymi dodatkami. Na Waszym ślubie królować będzie kolor różowy? W Kwiaciarni Laura przygotujemy dla Was wyjątkowy bukiet ślubny złożony z samych kwiatów w takim właśnie kolorze!

Bukiet ślubny zamówicie oraz odbierzecie osobiście w naszej kwiaciarni w Krakowie. Co więcej, z przyjemnością wykonamy dla Was również usługę dekorowania samochodu na ślub – kwiatowa dekoracja będzie spójna z charakterem oraz kolorystyką bukietu ślubnego.

Jeśli natomiast interesuje Was bukiet gratulacyjny na ślub, który chcecie dostarczyć znajomej Parze Młodej w formie przesyłki kwiatowej, to taki bukiet możecie zamówić online, bezpośrednio na naszej stronie. Dostarczymy go do restauracji, sali weselnej, kościoła lub do domu Państwa Młodych na terenie Krakowa oraz do miejscowości oddalonych do 30 km.