Wielkości bukietów

W naszej kwiaciarni mogą Państwo wybrać bukiety oraz kompozycje kwiatowe w trzech wersjach cenowych (mały, jak na zdjęciu i extra).

Kupując bukiet w wersji cenowej “jak na zdjęciu” otrzymają Państwo produkt w najwyższym stopniu przypominający ten zaprezentowany na zdjęciu.

W zależności od rodzaju bukietu poszczególne wersje cenowe różnią się od siebie:

  • liczbą kwiatów
  • ilością oraz różnorodnością dekoracji

Kolor oraz styl kompozycji nie ulega zmianie.

Bukiety z róż

W przypadku bukietu lub kosza z róż cena zmienia się w zależności od długości kwiatów. W wersji ,,małej” bukiet złożony jest z róż o długości 40-50 cm, wersja „jak na zdjęciu” zawiera róże o długości 50-60 cm, a wersja „extra” róże o długości 60-70 cm.

Jeśli chcą Państwo samodzielnie skomponować bukiet z róż zapraszamy do  skorzystania z kreatora – szczegóły dotyczące doboru kwiatów znajdą Państwo w kreatorze bukietu z róż w zakładce OPIS.

Bukiety z kwiatów mieszanych

W przypadku bukietu lub kosza z kwiatów mieszanych cena zależy od ilości kwiatów oraz dekoracji w bukiecie. Różnica w ilości kwiatów oraz dekoracji jest proporcjonalna do różnicy cen bukietu.

Jeśli chcą Państwo samodzielnie skomponować bukiet z kwiatów mieszanych zapraszamy do skorzystania z kreatora – szczegóły dotyczące doboru kwiatów znajdą Państwo w kreatorze bukietu mieszanego w zakładce OPIS.